בואו נדבר על יצירת משחקים ב2021

לכולנו יש רעיון בראש שאנחנו חולמים ליישם אם זה לדעת איך ליצור משחק או לפתוח את עסק החלומות או ללמוד משהו שתמיד רצינו. אולם יכלנו לחלוק הרעיון עם חברים או משפחה אבל עדיין זה לא הדרך להתחיל ולעשות את הצעד. בתחום הכנת משחקים או יצירת משחקים משחקי חברה לכל שעה ואתם זה השילוב המושלם כי אנחנו ביחד נהפוך רעיון שהוא היה בגדר חלום למציאות וזה יהיה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים כי ככה הכנת משחק קופסא עובדת ב2021.

למה בכלל יצירת משחקים ולא משהו אחר?

עכשיו אחרי שסיפרנו לכם בוא נראה לכם...

בואו תראו קצת מהחוויה הענקית ליצור משחק שאני עברתי במהלך תהליך יצירת משחקים משלי "חובה או חובה" ובקרוב גם אצלכם!

אתם צעד אחד מהחלום

למה אתם מחכים?

לגיטימי שאולי חלקכם עדיין סקפטים

בואו אני אסביר לכם קצת מהראש ומהנסיון שלי מה עומד על כף המוזניים, אני בתור יזם בגיל ה-20 הייתי עם רעיון בראש בתחום יצירת משחקים ולא ידעתי איך להוציא אותו לפועל מהגרפיקאים עד לבית הדפוס ועד שהמוצר מגיע מושלם ללקוח. אחרי שנכבתי מלא מעט גורמים החלטתי להפוך את התהליך שהיה קשה לי לקל בשבילכם. המשפט שאני תמיד אעמוד מאחוריו הוא "אין דבר כזה ישן יש דבר כזה לא מעודכן", לכן אנחנו בתור בני אדם עם שאיפות לא צריכים לתת לחברות הגדולות לשלוט בתחום המשחקים שמגלגל סכומי עתק שאנחנו יכולים לקחת חלק קטן מהעוגה ועדיין לחיות כמו שחלנו. אחרי שדיברנו ונפתחנו קצת  על יצירת משחקים לא חושבים שהגיע הזמן שנהפוך מחולמי חלומות למגשימי חלומות?

"אבל יש לי עסק למה לי ליצור משחק"

תנו לי להסביר לכם משהו, משחק לא בהכרח חייב להיות העסק המרכזי שלכם הרי גופים גדולים היום מתעסקים בהכנת משחקים בנוסף כדי לחזק את המותג לדוגמא מקדונלד'ס, קבוצות כדורגל במקרה הזה מכבי חיפה וגם סדרות כמו הבנים והבנות שנוצר משחק על שמם בקוד קוד.

יצירת משחקים זה פרויקט ארוך וקשה

לגיטימי שתחשבו ככה כי ככה זה נראה מבחוץ אבל תאמינו לי שלחברות הגדולות זה לא תהליך כזה מסובך כי הם יודעות את הנוסחה. אך ורק בגלל הסיבה שיש לנו מסלול מסודר שאנחנו עוברים ביחד החלטנו לעזור בשמחה לאנשים להגשים את החלום שלהם ולהצליח להפוך חלום למציאות איתנו לומדים איך ליצור משחק בקלות ובמהירות.

העיצוב מסובך ואני לא יודע עריכה

בגלל הסיבה הזאתי בדיוק יש לנו עורך שיהיה איתכם במהלך הדרך ויפשט לכם את התהליך של יצירת משחקים – איך ליצור משחק ויעזור לכם להוציא את הרעיון המטורף שיש לכם בראש לעיצוב למשחק משלכם!

בתי הדפוס דורשים כמויות מינימליות גבוהות

הנה משחקי חברה לכל שעה נכנסת לתמונה כי אנחנו כיוצרי משחקים ומגשימי חלומות הדפסנו אלפי עותקים ולכן המחירים שלנו יהיו זולים משמעותית מאשר אתם בתור לקוחות תפנו לבתי הדפוס ואדרבה הכמויות שידרשו ממנו יכולים להיות מאוד מעטות אבל הכמות תייקר את המחיר בגלל אנחנו נשב איתכם ונחשוב ביחד איזה כמות הכי מתאימה כדי לנסות את השוק, לבחון את המוצר ואיך לזהות ולקבל את האישור עם הכנת משחק קופסא או כל משחק אחר ולהדפיס עוד.

איך אדע שהבית דפוס טוב עם יצירת משחקים?

בתחילת ההזמנה אנחנו נקבל דוגמא של המשחק ואת אותה דוגמא נעביר לכם, שתוכלו להראות לחברים/משפחה ותקבלו חוות דעת לאחר שיש לכם משחק מוחשי להראות להם ואחרי אישור הדוגמא מתחילים עם הכנת משחקים ויוצאים לדרך להגשים חלום!